Konaklama

İlçe merkezinde Şehre hakim bir tepe üzerinde konuşlandırılan tesis 40 oda, 2 suit 80  yatak kapasiteli olup 1 adet çok amaçlı salon yüzme havuzu, açık ve kışlık restaruant, açık, kapalı düğün salonu yazlık açık hava sineması ve çay bahçesi,fitnes center, mini hayvanat bahçesi,çocuk oyun parkı,üstü kapalı çim saha ve geniş otoparkıyla 3 (üç) Yıldız konumunda hizmet vermektedir.

Konaklama ve geceleme sayısı olarak günü birlikçilerinde kullandığı otel her mevsim doluluk oranı yüksek bir şekilde hizmet vermektedir.

İl gençlük Spor Müdürlüğüne Bağlı olarak hizmet veren su sporları merkezi apart otel tarzı hizmet vermektedir.Karatepe Arslantaş brajı kenarında kurulu olan tesisde yüzme havuzu,veleybol sahası, basketbol sahası ve tenis kortu bulunmaktadır.Tekne ile aslantaş barajında gezi yapmak mümkündür,Doğa yürüyüşleri yapmak  için uygundur.

WHERE TO SPEND A NİGT

Kız Yusuflu water Sports is serviced oy on apart hotel linked with youth sports headmaster
There is a swimming pool, voleyboll field basketball field and tenis court at the associatron which is settled near the Karatepe Aslantaş dam. It is possible to home a tip by boat an dam. It is also available for nature walks.