KA-VAK BURS BAŞVURUSU BAŞLADI...

KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI (KA-VAK) ÖĞRENCİ BURS BAŞVURUSU DUYURUSU 2019-2020 Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı..

KA-VAK ANKARA ÖĞRENCİ TOPLULUĞU ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET GÜNÜ TÖRENLERİNE KATILIM SAĞLADIK

Hacettepe Üniversitesi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünden Mezun Olan KA-VAK Ankara Öğrenci Topluluğu Başkanımız Şerife AYHAN..

JAPON ELEKTRONİK DEVİNİN YAPAMADIĞI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİNİ YAPAN HEMŞERİMİZ FİZİK MÜHENDİSİ KAAN ERGÜN’Ü ZİYARET ETTİK

Kadirlimizin Hacıhaliloğlu köyünden, Öğretmen Melek ERGÜN ve Albay Adnan ERGÜN’ün oğulları Ahmet Kaan ERGÜN’ü Hacettepe Teknokentte..

KA-VAK ÖĞRENCİ MEZUNİYET GÜNÜ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİK

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Emekli TES-İŞ Genel Başkanı Mustafa ŞAHİN sponsorluğunda 2019 yılı içerisinde Ankara’da okuyup..

KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI KADİRLİ ŞUBESİ GENEL KURUL TOPLANTISI KADİRLİ’DE YAPILDI  

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Kadirli Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı Genel Merkez Yönetiminden Urfi GÜVEL, Huriye ÖZCAN, Volkan..

ANKARA'DA KADİRLİLİLER GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KA-VAK) Genel Merkezinin düzenlediği “Geleneksel İftar Buluşması’nda Ankara'da yaşayan..

KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI GENEL MERKEZ 13. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

YÖNETİM KURULU (ASİL) YÖNETİM KURULU (YEDEK) AHMET DEMİREL, Genel Başkan CEYDA..

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

ŞEHİTLERİMİZİ MİNNET VE SAYGI İLE ANIYORUZ

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN 14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN

 KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI ADANA ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZ KARATEPE'NİN UNESCO DÜNYA MİRASI LİSTESİNE ALINMASI İLE İLGİLİ OLARAK KONFERANS DÜZENLEDİ

Karatepe'nin UNESCO Dünya Mirası Listesine alınması ile ilgili olarak, Yüksek Mimar Erol DOĞAN ile Mimar, Şehir Plancısı ve Vakfımız..

“KADİRLİLERİN BAŞKENTTE GELENEKSEL 7 MART KURTULUŞ GÜNÜ BULUŞMASI”

KADİRLİMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 99 INCI YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Ankara’da “7 Mart Kurtuluş Günü..

PROF. DR. ABDULLAH İRFAN TAŞTEPE HOCAMIZA PLAKET VERDİK

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KA-VAK) Genel Başkanı Ahmet DEMİREL, Genel Başkan Yardımcısı Hakkı VAYISOĞLU, Genel Sekreter Mustafa..

ANKARA’DA KADİRLİLİLERİN ANITKABİR ZİYARETİ VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KURAN’I KERİM OKUNMASI

Kadirlimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 99 inci yıl dönümü dolayısıyla 2 Mart 2019, Cumartesi günü saat 10.30 da Anıtkabir Aslanlı..

BAŞKENTTE GELENEKSEL 7 MART KADİRLİNİN KURTULUŞ GÜNÜ BULUŞMASI

Kurtuluş Günü Programı a)-2 Mart 2019,Cumartesi, 10.30, Anıtkabir Ziyareti, Aslanlı Yol Başında Buluşma b)-2 Mart 2019,..

ANKARA KA-VAK’DA KAMU DENETİMİ VE MÜLKİ İDARE SEMİNERİ YAPILDI

İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi/Devlet Denetim Elemanları Derneği Genel Başkanı Ali Alper ORKUN ve 10. Dönem KA-VAK Genel..

ADANA KA-VAK’DA “ORTA ÖĞRETİM VE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA ANNE VE BABANIN SINAVLARLA İMTİHANI KONFERANSI YAPILDI

Vakfımızın aylık olarak düzenli olarak yapılan konferansın bu ayki konuğu Nokta Eğitim Kurumları Eğitim Danışmanı Hakan SERİN oldu...

ŞEHİDİMİZ VAR… ŞEHİTLERİMİZ VAR…

11 Şubat 2019 Pazartesi günü İstanbul / 4'üncü Kara Havacılık Alay Komutanlığına ait UH-1 tipi helikopterimiz, Çekmeköy’de kazaya..

UNESCO TÜRKİYE MİLLÎ KOMİSYONU ÜYESİ VE TİKA BAŞKAN DANIŞMANI ALİ MASKAN BEYİ ZİYARET ETTİK

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu üyesi ve TİKA Başkan Danışmanı Hemşerimiz Ali MASKAN bey KA-VAK Genel Sekreteri Mustafa TUFAN, Yönetim..

KUTLAY ÖĞRETMEN İÇİN DUA ETTİK

VAKFIMIZIN ANASI KUTLAY ÖĞRETMENİMİZİN VEFATININ 7. GÜNÜNDE KA-VAK ADANA ŞUBEMİZ TARAFINDAN KURAN'I KERİM OKUTULDU... NUR İÇİNDE..

KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI (KA-VAK) ADANA ŞUBESİNDEN ADANA TİCARET ODASINA (ATO) ZİYARET

GÜNDEM; KARATEPE’NİN UNESCO DÜNYA MİRASI LİSTESİNE ALINMASI Vakfımız Adana Şube Başkanı Emine VARMIŞ başkanlığındaki heyet,..

FATMA KUTLU KÖKSAL (KUTLAY ÖĞRETMEN) VEFAT ETTİ

Fatma Kutlu Köksal Ayvacı 17 Kasım 1939 tarihinde Kadirli’de doğmuş olup Adana Kız Öğretmen Okulunu bitirmiş ve Kadirlimiz de..

HEMŞERİMİZ AVUKAT ZAFER ERGÜN’Ü ZİYARET ETTİK

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetimi Olarak Hemşerimizin Daveti Üzerine Avukat Zafer ERGÜN’ü Ziyaret Ettik. Kadirli ve Yöremiz ile..

HEMŞERİMİZ TÜRK EĞİTİM SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELAHATTİN DOLGUN’U ZİYARET ETTİK

  Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Olarak Atanan Hemşerimiz Beden Öğretmeni Selahattin DOLGUN’u  Makamında Ziyaret..

KARATEPE-ASLANTAŞ’IN UNESCO DÜNYA MİRAS LİSTESİNE ALINMASI BAŞVURUSU YAPILDI

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı olarak “Karatepe-Aslantaş'ın UNESCO Dünya Mirası Listesine Girmesi” için hazırlanan dosya KA-VAK Adana..

12. ÇUKUROVA KİTAP FUARINDA KA-VAK  STANDI ZİYARETİ

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Adana Şubesi olarak, 12. Çukurova Kitap Fuarında Adana Büyükşehir Belediyesi Standı içerisinde yer alan..

HEMŞERİMİZ DAİRE BAŞKANI SAYIN ALİ BOZÇALIŞKAN’I ZİYARET ETTİK

Daha önce Romanya Köstence Başkonsolosu iken Dışişleri Bakanlığı İkili Siyasi İşler Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı..

İZLANDA FAHRİ KONSOLOSU OLUP AYNI ZAMANDA ULUSLARARASI AVUKAT OLAN HEMŞERİMİZ SELİM SARIİBRAHİMOĞLU’NA PLAKET VERDİK

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetimi Olarak İzlanda Fahri Konsolosu Hemşerimiz Avukat Selim SARIİBRAHİMOĞLU ’na Vakfımızın..

HEMŞERİMİZ SADIK ÇİFTPINAR FENERBAHÇE'YE TRANSFER OLDU

Hemşerimiz Sadık ÇİFTPINAR Fenerbahçe'ye transfer oldu. Aslen Kadirli Aşağı Çiyanlı Köyünden, 1993 Adana doğumlu olan, başarılı..

NİCE YILLARA

KA-VAK ANKARA ÖĞRENCİ TOPLULUĞUNA KADIN KOLLARIMIZ TARAFINDAN YIL SONU ETKİNLİĞİ

KA-VAK Kadın Kollarımız Tarafından Ankara Öğrenci Topluluğu Öğrencilerimize Yıl Sonu İçin Vakfımız Genel Merkezinde Etkinlik..