HÂKİM VE SAVCI ADAYI HEMŞEHRİLERİMİZ GÖREVE BAŞLIYOR

Hâkim ve Savcı Adayı Değerli Hemşerilerimiz Meslek öncesi eğitimlerini başarı ile tamamladılar. Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK)..

HEMŞERİMİZ ANKARA VALİ YARDIMCISI MUSTAFA ERKAYIRAN’I ZİYARET ETTİK

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KA-VAK) Genel Başkanı Ahmet DEMİREL, Genel Sekreter Mustafa TUFAN, Genel Muhasip Urfi GÜVEL, Yönetim Kurulu..

KADİRLİ’DE 9. FEYMANİ ŞENLİĞİ YAPILDI

13 Ekim 2018 Cumartesi günü Geleneksel olarak her yıl kutlanan “9. Feymani Şenliği Kadirli Eğitim Ve Kültür Vakfı Ve Kadirli..

ANKARA’DA KADİRLİLİLER GELENEKSEL AŞURE GÜNÜNÜ KUTLADILAR

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Ankara'da 13 Ekim 2018 Cumartesi günü Geleneksel Aşure Günü kutlaması yapıldı. Kutlamaya..

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Şube Faaliyetleri

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Adana ve Kadirli Şube Başkanlıkları tarafından her yıl geleneksel olarak "7 Mart Kadirli’nin Kurtuluş..

Kadın Kolları ve Öğrenci Toplulukları Faaliyetleri

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkez, Adana ve Kadirli Kadın Kolları ile 22 ilde organize olmuş Öğrenci Toplulukları tarafından her..

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkez Faaliyetleri

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından Eğitim ve Kültür Vakfı olmamız münasebeti ile başta Kurumsallaşma olmak üzere..

Saygı ve Özlem İle Anıyoruz…

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 78. yıldönümünde saygı ve minnet ile anıyoruz.