ŞEHİDİMİZ VAR… ŞEHİTLERİMİZ VAR…

11 Şubat 2019 Pazartesi günü İstanbul / 4'üncü Kara Havacılık Alay Komutanlığına ait UH-1 tipi helikopterimiz, Çekmeköy’de kazaya..

UNESCO TÜRKİYE MİLLÎ KOMİSYONU ÜYESİ VE TİKA BAŞKAN DANIŞMANI ALİ MASKAN BEYİ ZİYARET ETTİK

UNESCO Türkiye Millî Komisyonu üyesi ve TİKA Başkan Danışmanı Hemşerimiz Ali MASKAN bey KA-VAK Genel Sekreteri Mustafa TUFAN, Yönetim..

KUTLAY ÖĞRETMEN İÇİN DUA ETTİK

VAKFIMIZIN ANASI KUTLAY ÖĞRETMENİMİZİN VEFATININ 7. GÜNÜNDE KA-VAK ADANA ŞUBEMİZ TARAFINDAN KURAN'I KERİM OKUTULDU... NUR İÇİNDE..

KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI (KA-VAK) ADANA ŞUBESİNDEN ADANA TİCARET ODASINA (ATO) ZİYARET

GÜNDEM; KARATEPE’NİN UNESCO DÜNYA MİRASI LİSTESİNE ALINMASI Vakfımız Adana Şube Başkanı Emine VARMIŞ başkanlığındaki heyet,..

FATMA KUTLU KÖKSAL (KUTLAY ÖĞRETMEN) VEFAT ETTİ

Fatma Kutlu Köksal Ayvacı 17 Kasım 1939 tarihinde Kadirli’de doğmuş olup Adana Kız Öğretmen Okulunu bitirmiş ve Kadirlimiz de..

HEMŞERİMİZ AVUKAT ZAFER ERGÜN’Ü ZİYARET ETTİK

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetimi Olarak Hemşerimizin Daveti Üzerine Avukat Zafer ERGÜN’ü Ziyaret Ettik. Kadirli ve Yöremiz ile..

HEMŞERİMİZ TÜRK EĞİTİM SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELAHATTİN DOLGUN’U ZİYARET ETTİK

  Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Olarak Atanan Hemşerimiz Beden Öğretmeni Selahattin DOLGUN’u  Makamında Ziyaret..

KARATEPE-ASLANTAŞ’IN UNESCO DÜNYA MİRAS LİSTESİNE ALINMASI BAŞVURUSU YAPILDI

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı olarak “Karatepe-Aslantaş'ın UNESCO Dünya Mirası Listesine Girmesi” için hazırlanan dosya KA-VAK Adana..

12. ÇUKUROVA KİTAP FUARINDA KA-VAK  STANDI ZİYARETİ

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Adana Şubesi olarak, 12. Çukurova Kitap Fuarında Adana Büyükşehir Belediyesi Standı içerisinde yer alan..

HEMŞERİMİZ DAİRE BAŞKANI SAYIN ALİ BOZÇALIŞKAN’I ZİYARET ETTİK

Daha önce Romanya Köstence Başkonsolosu iken Dışişleri Bakanlığı İkili Siyasi İşler Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı..

İZLANDA FAHRİ KONSOLOSU OLUP AYNI ZAMANDA ULUSLARARASI AVUKAT OLAN HEMŞERİMİZ SELİM SARIİBRAHİMOĞLU’NA PLAKET VERDİK

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetimi Olarak İzlanda Fahri Konsolosu Hemşerimiz Avukat Selim SARIİBRAHİMOĞLU ’na Vakfımızın..

HEMŞERİMİZ SADIK ÇİFTPINAR FENERBAHÇE'YE TRANSFER OLDU

Hemşerimiz Sadık ÇİFTPINAR Fenerbahçe'ye transfer oldu. Aslen Kadirli Aşağı Çiyanlı Köyünden, 1993 Adana doğumlu olan, başarılı..

NİCE YILLARA

KA-VAK ANKARA ÖĞRENCİ TOPLULUĞUNA KADIN KOLLARIMIZ TARAFINDAN YIL SONU ETKİNLİĞİ

KA-VAK Kadın Kollarımız Tarafından Ankara Öğrenci Topluluğu Öğrencilerimize Yıl Sonu İçin Vakfımız Genel Merkezinde Etkinlik..

HEMŞERİMİZ DR. ÖĞRETİM ÜYESİ TEKİN AVANER’E ZİYARET

Milli Savunma Üniversitesi Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi, Güvenlik Bilimleri Enstitüsü, Kamu Yönetimi Anabilim Dalında Yıl..

KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFIMIZ ADANA ŞUBEMİZDE  “YENİ GELİŞMELERİN IŞIĞINDA SAĞLIKLI BESLENME ÖNERİLERİ” KONFERANSI YAPILDI

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Adana Şubesi binasında 19 Aralık 2018 Çarşamba günü “Yeni Gelişmelerin Işığında Sağlıklı Beslenme..

KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI SUCUK EKMEK MENÜSÜNDE PAZAR KAHVALTISI

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Adana Şubesi tarafından 16 Aralık 2018 Pazar günü 10:30 - 14:30 saatleri arasında Kadirli Belediye..

ANKARA’DA “100. YILINDA ULUSLARARASI İLİŞKİLER EKSENİNDE TÜRK İSTİKLAL MÜCADELESİNE YENİDEN BAKIŞ SEMİNERİ”

Ankara KA-VAK Genel Merkezinde 8 Aralık 2018 Cumartesi günü Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Selma YEL..

ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

Saygıdeğer Fedakâr Öğretmenlerimiz, Annemiz, Babamız, Abimiz, Ablamız, Kardeşlerimiz, Sizler Her Şeyin En Güzeline Layıksınız...

GEÇMİŞTEN BUGÜNE AMERİKA İLİŞKİLERİ VE ORTADOĞU’DA SON DURUM

Büyükelçimiz ve 24. Dönem Adana Milletvekilimiz Sayın Faruk LOĞOĞLU tarafından "Geçmişten Bugüne Amerika İlişkileri ve Ortadoğu’da..

KADİRLİ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI (KA-VAK)2018-2019 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ BURS BAŞVURUSU SONUÇLARI DUYURUSU

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KA-VAK) tarafından Kadirli’li Üniversite Öğrencilerimize Verilecek Burs Başvuruları Sonuçlanmış olup..

ATAMIZI SAYGI VE ÖZLEM İLE ANIYORUZ

ATAMIZI SAYGI VE ÖZLEM İLE ANIYORUZ

KADİRLİ’DE DEKANIMIZ PROF. DR. HAMİL NAZİK VE MÜDÜRÜMÜZ DR. ÖĞRETİM ÜYESİ NERMİN BAHŞİ’Yİ ZİYARET ETTİK

Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamil NAZİK ve Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim..

İSMAİL SEFA VAYISOĞLU EĞİTİM VE KÜLTÜR ÖDÜLLERİ VE KA-VAK ÖĞRETMEN “FATMA KUTLU KÖKSAL KIZ ÖĞRENCİ YURDU” TÖRENİ

Vakfımızın her yıl geleneksel olarak düzenlediği, “İsmail Sefa VAYISOĞLU Eğitim ve Kültür Ödülleri” Kadirli Belediye Başkanlığı..

KARATEPE-ASLANTAŞ NİÇİN “DÜNYA KÜLTÜREL MİRASI LİSTESİNDE OLMALIDIR” PANELİ YAPILDI

Mimarlar Odası Adana Şubesi ve Osmaniye Temsilciliği tarafından 2 Kasım 2018 Cuma günü 14.30’da Osmaniye Ticaret Odası Salonunda “DÜNYA..

OSMANİYE VAKFI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINDA  ANKARA’DA AÇILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ tarafından Ankara’da Osmaniye Vakfı’nın Açılışı yapıldı. Kadirli..

VEFAT HABERİ

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Kadirli Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Hemşerimiz Eczacı Hakkı ŞİMŞEK 29 Ekim 2018 Pazartesi günü (bugün)..

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün söylediği üzere; "Bugün hepimize düşen ortak görev; ulusal değerlere, bilince, Cumhuriyet'e sahip çıkmak,..

HEMŞERİMİZ AVUKAT BEHÇET ÜNSALAN VEFAT ETMİŞTİR

Hemşerimiz Avukat Behçet ÜNSALAN 24 Ekim 2018 Çarşamba günü (bugün) vefat etmiştir.    Cenazesi yarın 25 Ekim 2018,..

HEMŞEHRİMİZ MHP GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ’Yİ ZİYARET ETTİK

Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı (KA-VAK) Genel Başkanı Ahmet DEMİREL, Genel Sekreter Mustafa TUFAN, Genel Muhasip Urfi GÜVEL, Yönetim Kurulu..