![](https://www.kavak.org.tr/image/2020/01/0-ozgul-hukuk-ofisi-22.jpg/8bf7f1eb1780da1813afdfefbba14588)
KA-VAK KADIN KOLLARIMIZDAN HEMŞERİMİZ AVUKAT HANDAN ÖZGÜL İÇİN YENİ İŞ YERİNDE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı olarak KA-VAK Kadın Kollarımızdan Hemşerimiz Avukat Handan ÖZGÜL ’e Yeni İş Yerinde Hayırlı Olsun Ziyareti yaptık. www.ozgulhukukofisi.com
Kıymetli hemşerimiz Avukat Handan ÖZGÜL ve Eşi Avukat Kadir ÖZGÜL’ e göstermiş oldukları misafirperverlik için çok teşekkür eder bereketli bol kazançlar dileriz.
Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkez Yönetimi